O programoch

Pre presnosť informácií sledujte aj aktuálny program a v prípade otázok kontaktujte priamo lektorov.

 

SVETIELKA

s Jankou Ivaneckou - 0905541167   www.cestazeny.sk

Stretnutia pre maminy s detičkami od 1do 3 rokov. Riekanky s pohybom, pesničky s gitarou, gúľanie na fitlopte, spievanie, rytmus a malé aktivity s deťmi podľa ročných období. Deti zažívajú spoločnosť ostatných detí, učia sa prvým sociálnym kontaktom a komunikácii s ostatnými deťmi. Pomocou riekaniek a pesničiek v spojení s pohybom sa podporuje nielen motorika, ale aj rečové a hudobné schopnosti. osem stretnutí po 45 min V skupine max. pre 10 detí. Pre detičky vo veku od 2 do 3 rokov, alebo v skupine od 1 do 2 rokov. V telocvični.   

Klub M+M

s Jankou Ivaneckou

 Stretnutia pre maminy s miminkami do 1 roka. Na začiatku sa rozprávame, potom cvičíme, tancujeme, podľa potrieb žien. Detičky su hojdané v náručí, v šatke alebo sú na podložke, na záver pesničky, riekanky. V telocvični.  www.cestazeny.sk

 

POHYB, TANEC S BRUŠKAMI

s Jankou Ivaneckou

Pre tehuľky.  Cvičíme prvky z gravidjógy, cviky na spevnenie panvového dna, harmonizačné zostavy, dýchame, uvolňujeme sa, spevňujeme svalstvo nielen chrbta, učíme sa vnímať svoje telíčko. Preberáme rôzne témy - podľa priania a záujmu žien a jemne tancujeme :). Tanec je vynikajúcou psychickou i fyzickou prípravou na pôrod. Uvolňuje a spevňuje svalstvo celého tela, pomáha pri rôznych zdravotných problémoch, pomáha vytvárať hlbší vzťah so svojím telom i dieťatkom, masíruje ho, hladká. Ženám dodáva sebavedomie a radosť. Pondelky v herni.  www.cestazeny.sk 

Objednajte si NARODENINKY

Volajte pre termín a informácie: Ľudka Sičáková - 0949 699 392

Pripravte pre svoje dieťa nezabudnuteľnú oslavu v našom materskom centre, kde sa môže s kamarátmi vyskákať a  pohrať do sýtosti.

 

KURZ DOMÁCEJ HOMEOPATIE

s doktorkou homeopatkou Janou Kolenovou 0905503982  www.homeopat-kurzy.sk

Naučí vás ako nespanikáriť a účinne a bezpečne pomôcť svojmu dieťatku pri prechladnutiach a bežných ochoreniach. Deti sa zatiaľ môžu uvoľniť s ockami v telocvični. Vždy jeden víkend v mesiaci. Prihláste sa na ďalší kurz. 

 

Program